Végleg bezár a hely, ahol már 200 éve a nagy költőnk evett-ivott…
A jelenlegi üzemeltető szomorú posztban búcsúzik a vendégektől és az épülettől. Szomorú szívvel búcsúzunk szeretett Éttermünktől a Kisfaludy-házban, melyet végleg be kell zárnunk. Majdnem napra pontosan ezelőtt 11 évvel, elképesztően […]
Bővebben